Červen 2015

Mgr. BYLINKA :)

5. června 2015 v 18:13 | Bylinka |  ● Bylinčin svět
Nemůžu uvěřit tomu, že už je to všechno za mnou. Pět nádherných studijních let v Olomouci. A dokonce s happyendem :) Kdyby mi někdo na začátku řekl, že z počátečních šestnácti studentů našeho dvojoboru do cílové rovinky dorazíme pouze dvě, asi bych rovnou vzala nohy na ramena. Ale to jsem naštěstí netušila a vydržela jsem :)

Mám za sebou nejnáročnější měsíce v mém dosavadním bytí, a to rozhodně nepřeháním. Sáhla jsem si při učení na státnice na dno, hroutila se a předem vše vzdávala. Záviděla jsem všem studentům, kteří sfouknou státnice i s obhajobou v jednom dni. Upínat síly ke třem termínům bylo náročné jak psychicky, tak i fyzicky, únava nade mnou často vítězila a hlava odmítala dále spolupracovat. Sotva si člověk oddychl, že má první státnice z krku, musel se bez vydechnutí zakousnout do druhých, kterým dýchaly na paty třetí státnice. Co vám budu povídat, ti, kteří sami něco podobného zažili, mi určitě dají za pravdu. Ale nakonec při mě přece jen stálo štěstí, a tak se mi podařilo zvládnout všechny troje státnice napoprvé, i když se musím přiznat, že jedny s hooodně odřenýma ušima, ale to se taky počítá :)


V nejbližší době se tedy obléknu do univerzitního taláru a dojdu si pro svůj magisterský diplom a začne mi další etapa života - zapojím se do pracovního procesu :) Od září ze mě bude paní učitelka angličtiny! Je nádherné splnit si obrovský sen, na který se ohromně těším :-)

A začínám balit kufr na zaslouženou dovolenou, co víc si přát!! :)