Duben 2015

KOUZLO POHLEDNIC

11. dubna 2015 v 16:33 | Bylinka |  ● Bylinčin svět
Jsem příznivcem maličkostí, které vykouzlí úsměv na rtech :) A právě takovou zdánlivou maličkostí pro mě jsou i pohlednice od lidí, které mám ráda a kteří si sem tam při pobytu v zahraničí vzpomenou a pošlou krátký milý pozdrav :) A musím říct, že v dnešním internetovém světě taková obyčejná čumkarta z výletu potěší daleko víc, než kdykoli dříve!

A protože moji nejbližší a přátelé mají stejný pohled na věc, v posledních měsících či letech se moje nástěnka proměnila ve výstavku pohledů, které mi došly z všemožných koutů světa :) Japonsko, USA, Norsko, Anglie, Švédsko, Finsko, Francie, Řecko, Polsko... :) Bylo mi líto založit je do šuplíku, tak mi takhle krásně zaplnily nástěnku a s každou další pohlednicí řeším dilema, kam ji ještě připíchnout :)


Není to krásné, když se člověk vrátí domů a najde ve schránce takový milý důkaz toho, že si na něj někdo vzpomněl a chtěl mu udělat radost? :) Sama při svém cestování beru stánky s pohlednicemi útokem a také posílám hromádku pozdravů mým nejmilejším a mám radost, když se pohlednice po cestě neztratí a vykouzlí svému adresáovi úsměv na rtech :)

A co vy? :)