Duben 2012

Aprílová dávka optimismu :)

23. dubna 2012 v 13:46 | Bylinka |  ● Střípky každodenních nevšedností
Mezi aprílovou šachovnicí prosluněných a propršených dní se i nadále vznáším na svém optimistickém obláčku. Člověk by nevěřil, že i v euforickém návalu štěstí, které se mě drží zuby nehty už více než měsíc, se ještě dokáže upřímně radovat ze zdánlivých maličkostí.


Ke štěstí mi stačí málo. Po kratší odmlce způsobené neatraktivní koncentrací koncertů v okolí jsem se konečně dočkala a znovu se vesele vrhla do skandování pod pódiem. Před dvěma týdny jsem si vychutnala z první řady Monkey Business a minulý týden mé sluchové buňky plesaly pod návalem tónů Charlie Straight. Okamžiky, kdy zpíváte z plných plic slova vaší oblíbené písničky, vypnete svět okolo a žijete pro danou chvíli, jsou k nezaplacení :-)

Taky jsem stihla o víknedu vyhnat po zimě pavouky z bruslí a poprvé je letos provětrat :) Někdy stačí tak málo - pouhé slůvko, objetí nebo úsměv od člověka, kterého máte rádi a máte v mžiku rozsvícený den. A co na tom, že se blíží zkouškové a každou volnou chvilku bez vašich nejmilejších strávíte nekonečnou řadou úkolů, seminárek a učením se.

A co mi udělalo největší radost? Navštívila jsem babičku v nemocnici a ona poprvé promluvila! A ač to nebyly souvislé dlouhé věty, zůstala jsem stát nevěřícně na místě a chvíli mi trvalo, než jsem zareagovala :) Když při mém loučení našpulila rty a dožadovala se pusy, moje radost se nedala popsat :)


Drátkované velikonoční vajíčko :)

9. dubna 2012 v 22:39 | Bylinka |  ● Tvořivý koutek
Když už jsou ty Velikonoce za námi, hodila by se malá fotodokumentace toho, jak jsem se letos zhostila vyrábění vajíček pro šmigrustníky :) Abych řekla pravdu, i tentokrát jsem vymyslela malou novinku u drátkování vajíček, a to takovou, že jsem použila drátky hned tří barev a nakombinovala je dohromady. A takhle to dopadlo:


Doufám, že jste si užili Velikonoce :)