Koncert UDG :)

12. dubna 2011 v 22:20 | Bylinka
Už je to skoro týden, co jsem navštívila jedinečný koncert, ale až teď jsem rozdýchala nekonečnou euforii, která mě zaplavila a dlouhou dobu se nechtěla pustit. Tak právě nyní je ten správný čas naťukat nezapomenutelné vzpomínky na blog! :-)

Ve středu 6. dubna 2011 jsem měla to štěstí účastnit se koncertu skupiny UDG a společnost mi dělala Alenka a kamarádka Zuzka :-) A jako správné fanynky jsme nemohly stát jinde, než v samotné první řadě!! (no vlastně i na pódiu, ale o tom později...)


Dovolte, abych Vám představila kapelu, která zahrála coby předkapela. MOTHER´S ANGELS! Skvělé hudební seskupení s charismatickým zpěvákem, kteří doslova roztančili dav a uvedli ho do toho správného varu před příchodem UDGček! :)
A rozhodla jsem se s vámi podělit se o dvě jejich písničky, které mě zaujaly nejvíc - Můj dům a Dost! :-) Zkuste štěstí a klikněte na jedno PLAY. Jsou neuvěřitelně energičtí a nakažliví! :-)
Ale pak už se na pódium vřítili za mohutného aplausu UDG! Byla jsem v obrovském očekávání, protože ač je mám ráda nějaké ty tři, čtyři roky, dosud jsem neměla to štěstí vidět a slyšet je naživo. Na první pohled nezklamali - sympaťáci! :-)
V mé osobní hitparádě zvítězil velmi stylový bubeník, který zvolil extravagantní outfit a získal si (nejen) s ním celé publikum! :-) Šoumen!!!
Následovala smršť hitů, které jsme si s holkama vychutnávaly hezky z první řady, což s sebou neslo i obrovské riziko zásahu vodní sprškou. UDG prý jsou pověstní tím, že na každém koncertě lijí litry vody do publika. Přesvědčili jsme se o tom i my :-)
Publikum si učinkující doslova hýčkalo a potlesky nebraly konce. Ono to hýčkání bylo asi vzájemné, když o tom tak přemýšlím. Z jeviště se na nás valila kromě vody i nekonečná dávka pozitivní energie!
Kluci byli naživo snad ještě lepší než z cédéčka a na pódiu to pořádně rozbalili! Nešlo se neusmívat a nevrtět se. A veselí se neustále stupňovalo... :)
Milá společnost pod pódiem + milí hudebníci na pódiu = vzájemná euforie :)
(experimentálně ověřeno!)
A na závěr třešnička na dortu, která definitivně podtrhla v mé paměti nezapomenutelnost tohoto večera. Na samotném konci koncertu bubeník přistavil doprostřed pódia buben a vytáhl pár slečen z první řady na pódium. No a co vám budu povídat, já se Zuzkou jsme byly mezi nimi! Vyfasovaly jsme každá paličku a užívaly si skvělou atmosféru na pódiu, mlátily paličkou do bubnu, tančily, smály se... Když v tom se zezadu přiblížil bubeník a pořádně nás zlil vodou :-) Ale to nám bylo v tu chvíli úplně jedno. Síla okamžiku, prožitek, naprosté odpoutání od reality - vážně jsem si to neskutečně užívala!! A jako památku jsme si mohly paličku ponechat, heč! :)
Nesmím vás ochudit o moji oblíbenou písničku od UDG, tak tady ji máte, Kurtizána!:

A nezbývá než udat příklad, abych vám aspoň částečně přiblížila euforii, kterou jsem si z koncertu odnesla. Když jsem dorazila zpátky na kolej, vešla do našeho pokojíku a prohodila pár slov se spolubydlícími, byla jsem dotázána, zda nejsem opilá, jestli mi je dobře? Tak mimo jsem působila!!! A správná odpověď je ta, že jsem se za celý večer alkoholu ani nedotkla :)

Jedno vím jistě - pokud se UDG či MOTHER´S ANGELS v budoucnu přiblíží mému aktuálnímu umístění, nemají šanci mi uniknout! Už teď potvrzuju svoji účast!!!!
 


Komentáře

1 girli | Web | 13. dubna 2011 v 8:19 | Reagovat

Miluju UDG :D Minulý rok na Votvíráku si všichni jako přídavek přáli tuším Kurtizánu? Nevím, každopádně já jediná šla proti davu a řvala: Mary-AAAAAAAn! Nezahráli ji, nu což, stejně je žeru :)

2 Dreamy | Web | 13. dubna 2011 v 8:21 | Reagovat

Úžasný článek pojednávající o skvělém zážitku - díky Ti za to, že i nyní jsi ve mně znovuprobudila tu koncertní euforii! :-) Dlouho jsem nezažila tak parádní a energický koncert, jako byl dokonce dvojkoncert UDG a Mother´s Angels! :-) O-la-la, brzy si zas musíme nějaké koncertní vystoupení vyhlídnout! ;)

Mimochodem - Ty bys klidně mohla psát koncertní reportáže, zrovna tohodle energického proudu se nemůžu nabažit! :-)

P.S.: Doufám, že můj aktuální článek budeš brát s rezervou. Byl napsán v hluboké "náladě" a když si ho přečtu nyní, i mě přináší spoustu otazníků, když pravdu jsem ukryla opět kamsi mezi řádky. Takže pro jiné čtenáře jistě bude ještě větší záhadou...

3 Mami | Web | 13. dubna 2011 v 15:42 | Reagovat

UDG moc neznám, ale po tvém článku mám sto chutí si je poslechnout.

4 MIAU | Web | 13. dubna 2011 v 17:57 | Reagovat

hmm...doufám, žes nedělala ostudu!:D Superní článek, jen je škoda, že tě nikdo na tom pódiu nezdokumentoval:(...nebo jooo? A schválně si to snoplíš pro sebe a nechceš ukázat, abychom nezáviděli?:-)

5 Mostecká Kačka | Web | 13. dubna 2011 v 18:31 | Reagovat

Tak to je super ! UDG zbožňuju... :-P

6 Achája Eressiel | Web | 13. dubna 2011 v 22:23 | Reagovat

V únoru jsem absolvovala stejný zážitek, tedy až na bubnování na pódiu. Šílenost UDG je všeobecné známa a Mother's angels mile potěšili:) Ikdyž mě nejvíce radosti udělalo závěrečné Loutkové divadlo.
A samozřejmě odcházení z první řady, řádně vykoupána:D
Ano ano, moc pěkný zážitek, viď:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.