Duben 2011

Televizní hvězda :-)

25. dubna 2011 v 22:23 | Bylinka |  ● Střípky každodenních nevšedností
Velikonoční pondělí, 25. duben roku 2011, časný podvečer, ČT 1, pořad Klus pro Kuře. Zopakování si úžasného živého zážitku díky televiznímu záznamu. A to s sebou nese i jisté riziko - objevit se v davu mezi publikem. Jenže, když už se objevíte na obrazovce během hodinového sestřihu více než desetkrát, začínáte trpět (nevím, jak vy, ale já se na sebe nerada koukám na videu). Pan kameraman si na mě zasedl a pánové ve střižně mu zdatně sekundovali. A tak snad není záběr do publika, kde bych se neobjevila! A to nemluvím o detailních záběrech, kdy se můj obličej roztahoval přes celou obrazovku, a to hned několikrát!

Ale já jsem na to přišla, může za to RŮŽOVÁ BARVA, která vládne světu!! Člověk si jednou na sebe navlíkne růžové triko a hned je středem pozornosti, na tom něco bude!! :-)

Velikonoční vajíčko :)

24. dubna 2011 v 15:56 | Bylinka |  ● Tvořivý koutek
Co by to bylo za Velikonoce, abych nevyrobila nějaké to vajíčko? :-) Letos jsem se vzdala tradičního drátkování vyfouklého vajíčka a vyměnila ho za papírové a taky jsem kromě drátku přidala nějaký ten korálek. A jak že to dopadlo? :)


Těhotná paprika aneb Z deníku mistryně světa v pojídání zeleniny :)

21. dubna 2011 v 20:35 | Bylinka |  ● Střípky každodenních nevšedností
Milí milovníci ovoce a zeleniny a nejen vy! Exkluzivně a jako první na světě k vám přicházím s informací, která otřese světovými dějinami. Dle věrohodného zdroje dochází na území Moravy a Slezska k nekalým událostem, které nemohou zůstat bez povšimnutí! Místní obchodníci nestačí doplňovat zásoby ovoce a zeleniny do regálů, jak mizí rychlostí světla. Odborníci se obávají, že brzy dojde ke světové zeleninové krizi, která bude mít nedozírné následky!

A za tímhle vším stojí s velkou pravděpodobností jistá zdejší slečna, která byla náhodnými svědky již několikrát přistižena při činu! Musíme podotknout, že obviněná má již jeden zápis v trestním rejstříku, a to díky závažnému přečinu, jakým není nic jiného, než bezostyšné a neomluvitelné odcizení barev duze! Podezřelá se mimo jiné vyznačuje také tím, že o sobě nerada mluví ve třetí osobě :-)


Nástěnka ve vlastní režii!

13. dubna 2011 v 19:07 | Bylinka
To mě zase jednou přepadla tvořivá a rozhodla jsem se dovést jeden ze svých dávných nápadů do zdárného konce a vyrobila jsem si vlastnoručně nástěnku.
A pokud byste chtěli vidět krůček po krůčku zmapovaný návod, jak nástěnka vznikala, stačí se jen mrknout na blog Autorského klubu blogu.cz, kde byl článek o výrobě nástěnky dnes zveřejněn :-)


Koncert UDG :)

12. dubna 2011 v 22:20 | Bylinka
Už je to skoro týden, co jsem navštívila jedinečný koncert, ale až teď jsem rozdýchala nekonečnou euforii, která mě zaplavila a dlouhou dobu se nechtěla pustit. Tak právě nyní je ten správný čas naťukat nezapomenutelné vzpomínky na blog! :-)

Ve středu 6. dubna 2011 jsem měla to štěstí účastnit se koncertu skupiny UDG a společnost mi dělala Alenka a kamarádka Zuzka :-) A jako správné fanynky jsme nemohly stát jinde, než v samotné první řadě!! (no vlastně i na pódiu, ale o tom později...)

KLUS PRO KUŘE - Pomozte dětem 3.4.2011, Opava

4. dubna 2011 v 23:02 | Bylinka |  ● Potěcha pro ducha skrz ucha
V neděli 3. dubna 2011 se v opavském Slezském divadle natáčel pořad České televize KLUS PRO KUŘE. Určitě znáte každoroční sbírku Pomozte dětem, která vrcholí charitativním koncertem vysílaném v televizi na velikonoční pondělí. Co možná ale nevíte, je to, že tenhle pořad se předtáčí dopředu, nejde o přímý přenos. A tento rok padla volba na Opavu coby místo konání, z čehož jasně vyplývá, že jsem nemohla chybět! :-)
Ale teď už se s vámi podělím o to, co se dělo pod pokličkou. Jen co jsme se usadili v sálu, nestačili jsme koukat, jak se naše malinké divadélko uvnitř proměnilo v technický labyrint plný šňůr, zvukových pultíků, ale hlavně taky kamer. Jedna z nich se zlověstně houpala a otáčela nad sálem za pomoci jeřábu, dva kameramani lemovali pódium a další se semtam proběhl dokola kolem učinkujících, za což by si zasloužil dle mého názoru obrovské uznání, protože na něj čekalo cestou nemálo překážek!

V sále nás přivítal sympaťák Tomáš Klus alias průvodce a moderátor celého pořadu s prosbou o toleranci přeřeků a chybiček. Taky nás hned vzápětí několikrát roztleskal a kamery zlověstně mířily směrem do sálu. Co si budeme povídat - myslela jsem si, že kraj třetí řady bude bezpečným místem, ale ono ne - jednomu kameramanovi se zalíbila naše dívčí trojice a našteloval si kameru přímo na nás, a to z velmi nebezpečné blízkosti!


Bylo skvělé sledovat onu lidskost, která se na nás valila z pódia. Skvělá atmosféra a hektolitry energie. A když se něco nezadařilo, ozval se z hůry hlas režiséra a scéna se zopakovala. Jak jednoduché!

Facebookový APRÍL!

1. dubna 2011 v 17:53 | Bylinka |  ● Střípky každodenních nevšedností
Můj fórek začíná posledního březnového odpoledne, kdy se šibalským úsměvem překlikávám ve svých osobních informacích na facebooku datum narození na 1. dubna 1905.