Kterak jsem si naordinovala optimismus! :-)

11. února 2011 v 14:01 | Bylinka |  ● Střípky každodenních nevšedností
povinně!

Zrovna dneska mě takhle najednou přepadlo jakési smutnění. Možná za to mohlo to uplakané počasí? Přikláněla bych se ale spíš ke druhé z možností. Asi ve své hloupoučké naivitě nepochopím lidi, kteří chtějí vědomě ublížit, a tak řeší na zdech facebooku věci, které by mohli řešit soukromě. 

Tohleto moje nesmyslné depkování netrvalo déle než pár minut. Snažila jsem se naordinovat si pořádnou dávku veselých písniček, které mě zaručeně pokaždé znovu rozradostní a přepnout na režim "optimismus". To se tentokrát tak nějak nedařilo a nakonec mě v tu pravou chvíli z toho všeho dostala stručná zpráva od kamaráda: Hele, nechceš dneska zajít večer na jedno? A to už byla moje smuténka během chvilky za devatero horami a ještě dále :-) :-)

Jendoduše jsem došla k závěru, že mi nestojí tihleti "kamarádi" za to, abych se kvůli nim trápila. I když mlčení bolí. Jednu věc je nutné si uvědomit. Opravdoví přátelé jsou ti, kteří vám i ve chvíli, kdy to mezi váma není zrovna ideální, neublíží. A taky to, že všechno zlé je k něčemu dobré :)

Jinak další várkou (a pořádnou!) optimismu mě zavalilo plánování (jak už teď jistojistě vím) víkendu snů v Praze za dva týdny! Nejen, že po několika letech uvidím kamarády, s nimiž jsem v minulosti strávila spoustu krásných a nezapomenutelných chvil a se kterýma nás od sebe dělí mnohdy neskutečná dálka, ale také znovu navštívím roztančený muzikál, který je zaručenou pumpou optimismu do duše!! :-)

:-)

A už se taky neskutečně moc těším na začátek letního semestru. Chybí mi Olomouc, studentský život a všechno okolo. Hned v pondělí plánujeme dívčí valentýnskou párty, v úterý již tradiční angličtinářské popíjení vínka a ve středu? Jde se na koncert!! Nevím proč, ale štěstěna si mě v poslední době nějak podezřele oblíbila (jen ať to nezakřiknu!) a podařilo se mi vyhrát ve vědomostní rádiové soutěži dva lupeny na koncert Blue Effect v Olomouci :-)

Co víc si přát? ...
:)
 


Anketa

Jestli jsi tady byl/a, usměj se :-)

:-)

Komentáře

1 MIAU | Web | 11. února 2011 v 21:02 | Reagovat

týýý, moc tu s těma lístkama neprovokuj...nebo se neovládnu a odcizím ti je!:D

2 Fée | Web | 11. února 2011 v 22:32 | Reagovat

Těšit se je nejhezčí :) Já měla parádní víkend minule a tentokrát zas, uvidím svoje kamarády, které jsem (až na jednu slečnu) neviděla 9 let! :)
Mimochodem, copak je to za písničku? Pěkná a pěkná a úsměvná! :)
Jinak, kytička dorazila, usalašila se prozatím na kalhotech a štěstí asi opravdu nosí (dvě jedničky a trojka z nesnášené matiky :-D), ještě jednou děkuju :) A propos, máš děsně pěkný rukopis!

3 Bylinka | Web | 12. února 2011 v 0:20 | Reagovat

[1]: nemáš jak, vždyť je ještě nemám u sebe :-D

[2]: Je to BEAUTY IN THE WORLD od Macy Grey:) A gratuluju!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.