D v a t i s í c e d e s e t :)

27. prosince 2010 v 15:08 | Bylinka |  ● Střípky každodenních nevšedností
Úžasný rok! Opovažuji se tvrdit, že to byl nejkrásnější rok mojeho života:) Vím, že tohle říkám na konci každého uplynulého kalendářního roku, ale když ono to jinak nejde!! Doufám, že i když je laťka nasazována čím dál výš ji i ten následující opět překoná. Tenhleten každoroční vzestup se mi totiž více než zamlouvá!:)

Rozhodla jsem se letošní rok shrnout za pomocí facebookových statusů a fotek, které snad vypoví nejvíc. Už proto, že většina z nich byla napsána v obrovské euforii z práve zažívaného:-) Byl to hodně zlomový rok. Maturita, přijímačky na výšku, první semestr... Však kdo se chce začíst a zahledět do mých vzpomínek, má k tomu jedinečnou možnost:)

A na závěr úvodu bych ráda dodala, že tenhle článek sobecky věnuji sobě samé, protože tak nějak nevěřím tomu, že by se někdo prokousal až k samému konci. Jestli by se tak však doopravdy stalo, máte můj obdiv!

Vítám Vás u nejdelšího článku v tří a půl -leté historii Bylinkového blogu:)


1.1.2010:
... letos bez opičky (:
:-)
... první fotka nového roku:-)

5.1.2010:
... vsadím se o čokoládu, že to bude HOLKA!:)

6.1.2010:
zítra dostane společně s Viktorkou napůl pět čokolád:)) VYHRÁLY JSME SÁZKU!!! Je to HOLKA!!! :-) Koralínka, 3,3 kg a 50 centimetrů :-)

... spolužačka porodila:)

8.1.2010:
sníh ♥♥♥ už mám koupenou mrkev, ještě sehnat uhlíky a počkat si, až se ten sníh trochu namaglá, aby z toho šel ukoulet sněhulák a jde se na věc :P

13.1.2010:
Máááám lyžeee! :-) Sice na ně padl celý můj výdělek z brigády a ještě se tak na půl roku zadlužím, ale! Jen ať už mi vyndají ty stehy, ať je můžu vyzkoušet a nerozpárám se při tom!! :P

16.1.2010:
vždycky něco extra, už si začínám zvykat!! Komu jinému by prodali každý lyžák jiné velikosti a seřídili vázaní podle toho menšího z nich?? :D ještěže jsem měla s sebou šikovného Vojtu, jinak bych si "nezalyžovala" :) beznadějný lyžařský případ, ale to nemění nic na tom, že mě to strašně baví :-)

21.1.2010:
držte mi pěsti, ať se akce PROPAŠOVATSENAČERNOKSÉGŘENAKOLEJ povede a nemusím nocovat v olomouckých ulicích ;-)

... Den  otevřených dveří v Olomouci:)

13.2.2010:
chachá, nemusím na další NSZ! Scia mi dopadla celkem dobře a nebýt té oooobrovské rýmy, mohlo to být ještě lepší:) Ále... stačí!:)

20.2.2010:
... tak jsem se dneska zase na brigádě pokrájela jedné paní do salámu, a zrovna jsem si říkala, jak dlouho už se mi to nepodařilo :P Ale nejsem žádný sebevrah - amatér, umím se tak fajně pokrájet, že volejbal s tim hrát půjde :-)

21.2.2010:
mistryně světa v rozhodování se na poslední chvíli... jen škoda, že mi za to nikdo nedá olympijskou zlatou a milion k tomu :P

... podávání přihlášek na vysokou:)

25.2.2010:
jaro*** (no neříkala jsem to? že ovládám počasí a když postavím snoumena, skončí zima?) a báj d véj, taky mám talent všechno zakřiknout :P

:-)
28.2.2010:
... potřebovala bych asi blatníky na boty... Ale puntíkovaté štrample jsou taky fajné, ne? :P

11.3.2010:
... dneska poslední vyučovací hodina matiky v mojem životě, teda doufám!:) Ty zbývající dvě písemky už jsou rutinní záležitost, formální dohra :P

18.3.2010:
... zima byla fajná, ale jaro je jaro ♥

19.3.2010:
... ne gymplácký, ale ROCK´N´ROLLOVÝ ples ♥ Come on, let´s twist again ♥♥♥
:-)
:-)
:-)
... nejlepší ples, jaký znám! Jen rock´n ´roll a oldies:) Plus všichni účastníci v retro oblečení! :)

29.3.2010:
drátkuju velikonoční vajíčka ;-)

8.4.2010:
.. to se asi stává, že když si člověk ustele po dlouhé době na opačném konci postele, než obvykle, mu pes skočí uprostřed noci namísto do nohou na hlavu :D nevím, kdo z nás dvou byl vyděšenější... :D :)

26.4.2010:
p r š í ♥

27.4.2010:
JEDNIČKA z maturitní slohovky!!! :-) :-) :-)

... psáno v šíleném stavu. Konečně jsem pochopila, proč největší díla píší autoři pod vlivem drog. Jen pro upřesnění, já jsem drogy nepožila, zato mě ale přepadla střevní chřipka :D

2.5.2010:
... tak dneska pro změnu zase volejbalování - třikrát týdně je pro moje choutky krutě málo ♥ /...děvucho, nematuruješ ty za tři týdny? učit by ses měla, ne třískat do balóna!!/ :D

4.5.2010:
... tak a zítra si na sebe navléknem gymplácké pyžamové stejnokroje a půjdem hájit naši amatérsko-volejbalovou čest, ne že nám nebudete držet pěsti!! ;-)

5.5.2010:
Holky moje volejbalové šikovné... PRVNÍ MÍSTO je naše!!! :-)

:-)

... kterak jsme s holkama obhájily naše volejbalové prvenství z minulého roku:)

7.5.2010:
NENÍ MOŽNÉ! Tak i 4.E MGO bude mít nakonec TABLO! (To nejlepší nakonec?:D) a... božííí! ;-)
:-)
:-)
:-)
11.5.2010:
STŘEDA 26. května 2010 dopoledne hned jako první... no prostě chci říct, že chudáci ti, co jdou až po mně na řadu, budu strašně našprtaná a nemají šanci odmaturovat :P :D

14.5.2010:
Vždycky jsem si přála zazpívat si ve školním rozhlase a dneska se mi tenhle můj velký sen konečně splnil :-D Omlouvám se všem poškozeným a jsem ochotna řešit vaše případné újmy na psychickém zdraví po šestadvacátém květnu formou soukromých sezení ;-) Komu se nelení, TOMU SE ČERVENÍ! :)
:-)
:-)
:-)
:-)
... poslední zvonění a 4.E převlečená ze Červené karkulky:) A taky moje nedobrovolné vystoupení ve školním rozhlase :-)

26.5.2010:
Proč se tváříš tak přitrouble a skáčeš po školních chodbách jako pominutá? Jo aha, ty jsi právě odmaturovala!!! :-)
:-)
... a taky jsem si dala předsevzetí, že se budu učit průběžně a poctivě... docela malér jít k maturitě s tím, že jste si neprošli třetinu otázek... :) Ale i tak to dopadlo skvěle, za 6! Dvě jedničky, dvě dvojky, vyznamenání:)

10.6.2010:
♥ tatínkova*

13.6.2010:
...na tři dny v Holomóóócu... a doufám, že si mě tu nechají na dalších 5 roků ;-)
:)
:)
:)
23.6.2010:
Áááááááááá - PŘIJATÁ!!!! Olomoooooooooooooooooooooooooooooouc :-) :-) :-) :-)

14.7.2010:
---> Colours of Ostrava ♥
:-)
:-)
 ... a úžasný koncert Reginy Spektor:) Samozřejmě taky nezapomenutelná průtrž mračen a stání v ní bez pláštěnky venku čekajíc na koncert The Cranberries:) A spousta nové hudby k poslouchání! Nejlepší festival, jaký znám!!!

30.7.2010
Ani uplakané počasí nám nepřekazí naše plány a vyrážíme na festival tančit v blátě!! :)
:-)
 ... propršený festival Štěrkovna Open Music v moc milé společnosti:-)

19.8.2010:
... 4 úúúžasné dny mimo civilizaci daleko od domova, bydlení v maringotce, mytí se studenou vodou v lavoru bio šamponem, čištění zubů v potoce bio pastou, chození bosky po okolních loukách, lesích a kopcích, krmení se pouze bio zeleninou... :-):-)
:-)

28.8.2010:
Volaná srdce jsou dočasně nedostupná. :)
:-)
... festival Moravské hrady a slova jedné písničky od Ebenů, která se mi vryla do paměti:) A taky Katarína Knechtová, Gypsy.cz, Aneta Langerová, Support lesbiens, Tomáš Klus, Horkýže slíže, Kryštof, Toxique... :)

1.9.2010:
... ta nejbáječnější oslava mých blížících se sladkých sedmnáctin!* S těma nejúžasnějšíma člověkama, co mám:-) ☺ A nejkrásnější léto i zakončení naší společné volejbalové sezóny:-) KRBÁRNOVÝ PIKNIK!! Áj láv jů ól ♥

S lidma, kteří mi za uplynulý rok nejvíce přirostli k srdci a nedám na ně dopustit... I když jsme s některýma z nich momentálně rozhádaní a už to asi nepůjde slepit:( Co se dá dělat.

1.9.2010:
Milý STAGu, nemám tě ráda. Tečka.

... první sestavování rozvrhu na vysoké přes internet a nekokečné výpadky :-)

2.9.2010:
Zetři české děvušky pojedó do Itálie rochnit sa v móřu a stvářat všejaké hlupoty:-) Tož sa tu májtě fájnovo :-)

:-)
:-)
:-)
:-)
První dovolená na vlastní pěst s kamarádkami v zahraničí. Moc fajn:) Kdo jiný se může chlubit, ža zažil v Itálii v kempu povodeň? :) Nezapomenutelné.

15.9.2010:
DĚKUJU, Thank you, Gracias, Merci, Grazie, Danke, Tak, 謝謝, dziękuję a už mě nenapadá, jak jinak ještě děkovat!! :-) :-) :-) Jste zlatí!

... a už ze mě není teenager:-) Nekonečné množství přání ke dvacetinám na facebooku, ve schránce, na mobilu, mailu... :-)

20.9.2010:
o l o m o u c ♥

... stěhování se na koleje a první den na vysoké:)

12.10.2010:
... TAK A DOST! Páč se mi za dva dny usilovného snažení se dostat do hlavy ty ošklivé lingvistické definice pramálo dařilo, volím jinou taktiku! Se Zuzkou jsme si koupily litr a půl červeného vínka a zavíráme se na dvě hodiny do studovny! :-) A jestli už tohle nepomůže, pak už nic! :-)

... a jak to dopadlo? Dočtete se níže:)

13.10.2010:
švajný večer s naší švajdáckou švá švektou:)

:-)
:-)
:-)
... stmelování nového kolektivu na výšce:) Nová kamarádství:)

14.10.2010:
Ááááááááá! Mám tu lingvistiku a dokonce na 91%! Taktika s vínem zabrala a nehodlám ji příště měnit:-)

20.10.2010:
... polechtané volejbalové ego paní trenérkou a zatím nejfajnější olomoucký volejbal:-)

31.10.2010:
podzim♥

4.11.2010:
... A na celý víkend do stověžaté Prahé!! :) 
:-)

6.11.2010:
... jeden z nejúžasnějších zážitků vůbec ... D Ě T I R Á J E :) /Buď jsem psychicky labilní, že jsem se několikrát během představení rozbrečela štěstím, nebo jsou ONI tak skvělí! - Možnost b) je správně:))/
:-):-)
Výlet do Prahy na muzikál, kde zpívá a hraje jednu z hlavních rolí kamarádka, se kterou jsem zpívala ve sboru:) Nezapomenutelný zážitek, po kterém jsem byla ještě pár dní v transu. Mám v plánu si ho znovu zopakovat, až našetřím nějaké ty korunky:-)

11.11.2010:
... voni tady v tem Volomouci nevijou, co to je BULAT. Tak já je to teda naučím:-) Už jsem jim to dneska (teda vlastně včera) názorně předvedla a zítra mě napodobí Lenča :D

19.11.2010:
v týdnu od 14. do 20. listopadu si zkuste změnit profilovou fotku a namísto svého obličeje dejte obrázek vaší oblíbené kreslené postavičky, která vás prováděla dětstvím. Co je účelem této akce? Aby se v tomto týdnu FB změnil z přehlídky lidských hlav na jednu velkou přehlídku... →... našich dětských hrdinů. Sdílejte tento ...odkaz s kamarády, ať je tu konečně na co koukat!

:-)
... Červík Pepík:)

25.11.2010:
Začalo to "Brý den, prý tu dáváte čokoládu zadarmo!", a pak mě napíchli a připravili o skoro půl litra ... Moje první dobrovolné dárcovství krve:)

1.12.2010:
Zasněžená Olomouc ♥♥♥ a pořád padá... ♥
:-)
... můj výhled z okna pokoje na kolejích:) 

2.12.2010:
Před maturitou mi vyrostl první zub moudrosti a jak fajně mi dopadla! Teď mám před sebou první zkouškové a začala se mi klubat druhá osmička. JAU! Že si to ale umím s tou chybějící moudrostí načasovat! :D

9.12.2010:
jabadabadůůůůůů!! :-) pojďte ke mně, kredity moje!! :)

... radost z prvních zapsaných kreditů v indexu:)

13.12.2010:
joooooooooooooooooooooooooooooo:) asi to s mojí italštinou zas tak beznadějné nebude, MÁM TO! JO JO JO!!! :)

... a tady prozměnu radost ze splněného zápočtu z italštiny, který se mi podařilo udělat až na druhý pokus, to byly nervy:)

16.12.2010:
jupííííí, mám trojku z lingvistikyyyyyyy!!! :)

... úspěšně zvládnutá jedna z nejtěžších zkoušek, v předtermínu!! Ani jsem nedoufala a ono to vyšlo!:)

24.12.2010:
Š Ť A S T N É a V E S E L É všem! :)
Ať si každý najdete pod stromečkem nějaké ty pořádné pletené ponožky jako každý rok :-D :)

A to je tedy vše:-) Nádherný rok!! Nejsem člověk, který by si psal každý den statusy na facebooku, a tak tohle nejsou zdaleka všechny krásné okamžiky roku 2010... Bylo toho ještě mnohem víc:) Gratuluju těm, kteří se prokousali až na samý konec a právě Vám přeji rok 2011 minimálně tak povedený, jako byl ten můj uplynulý! :-)
:)
 


Anketa

Jestli jsi tady byl/a, usměj se :-)

:-)

Komentáře

1 Destiny | Web | 27. prosince 2010 v 15:16 | Reagovat

Tohle je skvělé, nikdy by mě nenapadlo si takhle zrekapitulovat rok. Je to pěkné :)

2 Nikolas | E-mail | Web | 27. prosince 2010 v 15:33 | Reagovat

Tak tomu už se vážně říká dlouhý článek :D

3 Barčaッ | Web | 27. prosince 2010 v 15:47 | Reagovat

[1]: Souhlasím:)

4 Sussanah de Silva | Web | 27. prosince 2010 v 15:56 | Reagovat

já to dočetla 8-) je pravda, že můj maturitní rok byl taky celkově úspěšnej, ale daleko lepší to bylo loni, to jsem se vdávala :-P

5 titinetrouble | Web | 27. prosince 2010 v 15:59 | Reagovat

Taky se učím italsky, páni, tenhle rok byl pro Tebe asi fakt zlomový. Máš to tu moc hezký, četla jsem to celý a na těch fotkách (jestli jsi to Ty), tak Ti to sluší...moc... jsi krásná holka (teda nejsem lesba, jen Ti chci vyseknout kompliment) :-) :-D :-D  ;-)

6 Minka | Web | 27. prosince 2010 v 16:01 | Reagovat

Stejnak je zvláštní že si takle všechno pamatuješ :-)

7 Aleee | Web | 27. prosince 2010 v 21:56 | Reagovat

Taky se musím pochlubit, že jsem to dočetla až do konce ;-). Výborný nápad na článek, stručně, výstižně, ale plné optimismu :-).

8 Aates | Web | 28. prosince 2010 v 16:29 | Reagovat

Děkuju za krásní přání a Tobě také přeji jen ten nejlepší rok 2011 se spoustou radostných zážitků :)
Já se takhle nikdy neohlížím, ale nebylo by špatný si připomenout nejkrásnější chvíle roku 2010 :)

9 titinetrouble | Web | 28. prosince 2010 v 19:03 | Reagovat

Myslím si, že jsem šťastná. A Ty? Tak Ty asi určo jsi, vidím, že tenhle rok byl pro Tebe fakt šťastnej... :-)

10 Lištička | Web | 28. prosince 2010 v 19:17 | Reagovat

Pěkné shrnutí pěkně rušného roku :-) Také budeme mít maturitní ples v duchu vzpomínání - téma je retro :-)

11 Janička | 28. prosince 2010 v 21:25 | Reagovat

Ani nevíš, jak moc mě potěšilo, že jsem byla součástí Tvého úžasného roku. Snad se i v tom novém objeví...s tou Štěrkovnou tak nějak samozřejmě počítám, doufám, že zařídíš lepší počasí. :)

12 gretinka | E-mail | Web | 29. prosince 2010 v 20:49 | Reagovat

Nechtěla by sis udělat virtualniho pejska u mě na blogu vždycky ! www.gretinka.blog.cz
jsi moc mila (teda jak se zda) :-D

13 Bareta | Web | 30. prosince 2010 v 12:10 | Reagovat

Měla jsi úžasný rok, tolik zážitků a dobrá nálada nikdy nechyběla :-)
Já bych z facebookových statusů asi svůj rok neposkládala, k tomu mi slouží blog.
P.S. Jakou aprobaci studuješ?

14 Bylinka | 30. prosince 2010 v 12:44 | Reagovat

[13]: čeština + angličtina:)

15 Kačka | 2. ledna 2011 v 17:58 | Reagovat

Jsem ráda, že se ti u nás v Olomouci líbí :)) Kde studuješ? :)

16 Mimbral | Web | 10. ledna 2011 v 10:00 | Reagovat

Jé, to je milý článek =) Také pro mě byl uplynulý rok parádní.
Strašně Ti to sekne na těch fotkách, Olomouc Ti jen tiše závidím. Jojo, pro nás prvňáčky byl rok hodně zlomový už ze studijního hlediska, natož pak všechny ty krásné chvíle, které jsi zažila =)
To mi připomíná, že se za Tebou stejně někdy vypravím! Slibuju! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.