Listopad 2010

Kterak jsem naklonovala svůj optimismus:)

26. listopadu 2010 v 0:06 | Bylinka |  ● Bylinčin svět
Konečně jsem proměnila slova v činy, konečně jsem se odhodlala. Konečně jsem si našla po dvou letech plánování čas a dotáhla své předsevzetí do zdárného konce! :)

:)
A ač jsem si dlouho hrála na hrdinku, těsně před spácháním činu ve mně byla malinká dušička a měla jsem zaječí úmysly. Ale touha po dobrém skutku zvítězila, a tak jsem prošla spoustou vyšetření a usedla na křeslo pro dárce krve:-)

Všechno klapalo tak, jak má, sestřičky kolem mě starostlivě pobíhaly sem a tam a neustále se ujišťovaly, jestli mi není nevolno, nepotřebuju napít nebo cokoli jiného. A mimo to jsem si s nima během těch deseti minut, kdy se po mé pravici pohupoval pytlíček plnící se červení, mile popovídala:) Občerstvení bylo samozřejmostí a jako bonus jsem dostala vitamíny:)

Jakékoli nepříjemnosti se mi vyhly obloukem, ba co víc! TEN POCIT!! K nezaplacení, nepopsatelný! Kdyby ne cokoli jiného v životě, tak jsem někomu neznámému snad pomohla. Někomu, kdo je teď ještě třeba zdráv a nemá ani nejmenší tušení o tom, že mu dnes tajemná neznámá věnovala deset minut života:)

Musím přiznat, že malinko sobecky mě zajímá, kdo bude tím (ne)šťastným a bude potřebovat tuhletu pomoc... Ne však proto, že bych chtěla být dané osobě odtajněna za účelem přijímání horoucích díků a nehynoucí vděčnosti, to ani náhodou. Jen bych ráda věděla, o koho jde, co že je to za bytost a proč se ocitla v takové nemilé situaci. To je však díky anonymitě dárců/příjemců nemožné a snad to tak i má být. Já jen budu doufat, že bude za tohle naše anonymní propojení vděčný a že si bude vážit života:) A taky doufám, že nezbytnou součástí téhle mojí zásilky do neznáma bude i optimismus:-)

Jestli váháte, není proč. Stojí to za to. Já už teď vím, že ode dneška se ze mě stala pravidelná dárkyně:)
:)