Červen 2010

... nejšťastnější a ještě víc šťastná:)

25. června 2010 v 22:07 | Bylinka :) |  ● Střípky každodenních nevšedností
Skoro se stydím za to, jak jsem se včera nechala unést euforií z přijetí na logopedii a mojeho nečekaně krásného umístění. Dneska je vše jinak. Zaplavila mě euforie několikanásobně větší. Věřte tomu nebo ne, přijali mě i na pajdák na obor Učitelství angličtiny a češtiny!! A o to větší radost mě ovládla po zjištění, že ze všech uchazečů o studium jsem se po vyhodnocení přijímacích zkoušek ocitla na prvním místě!!

Evička logopedička? :-)

24. června 2010 v 15:34 | Bylinka :) |  ● Střípky každodenních nevšedností
Neskutečně moc štěstí. Naprostá euforie. Štěstí. Pýcha. Zadostiučinění. Úleva, oddych.
Moje pocity za uplynulých čtyřiadvacet hodin.

DOSTALA JSEM SE NA VÝŠKU!!!

:)

Olomoucké přijímačkování:)

16. června 2010 v 22:24 | Bylinka :) |  ● Střípky každodenních nevšedností
Tři úžasné dny v tom nejkrásnějším studentském městě, jaké znám.
Tři dny přespávajíc načerno na kolejích. Tři dny žití s vědomím, že o mojí budoucnosti rozhodnou právě dva z nich. Tři dny v malinkém pokojíku ve čtvrtém patře s výhledem do oken sousedícím kolejníkům. Tři dny namlsání se studentské atmosféry. Tři dny ve snech...
Na tři dny jsem vplula do vysokoškolského světa a tuze se mi tam zalíbilo!

Test z angličtiny, který jsem musela napsat na víc než šedesát procent. Netuším, jestli jsem to zvládla. Testy studijních předpokladů, u kterých se mi vyplatilo pročtení si zadání z loňska - některé otázky byly totožné! A pak pohovor z logopedie, ze kterého mám příšerný pocit. Nemožnost přijetí na tenhle obor. Mým snem je pajdák, angličtina a čeština. Chci tam, chci chci chci! Nevím, co si počnu, jestli na mě za dva týdny z mojí internetové kolonky vyskočí "nepřijatá". Hrozivá představa. Nesmí se vyplnit!!

A taky uvolňující procházka s jednou z nejlepších kamarádek po olomouckých sadech a focení. Veget na kolejích, vysedávání u okna a sledování studentského života před kolejemi. Tohle všechno chci od září denodenně zažívat... Chci toho snad moc?

jsem tatínkova*

10. června 2010 v 15:42 | Bylinka :) |  ● Bylinčin svět
Už několikrát jsem pod písmenky na svém blogu ukryla nekonečný obdiv ke svému tatínkovi, a ani tentokrát tomu nebude jinak. Vlastně ani tak nějak nemám na výběr, když vím, že mám toho nejlepšího tátu na světě a chci to vykřičet do celého světa:)

Včera v noci, když celý dům usnul, jsme osaměli v obýváku a vydrželi jsme si dlouhé hodiny povídat. Je to zvláštní, dozvídat se střípky tatínkových vzpomínek na dobu, kdy byl ve stejném věku, jako jsem teď já, jeho problémy, trápení, první lásky a radosti. Jeho vzpomínky na moji prabababičku Emmu a na mě jako malinkou panďulu manďulu, jak mi často říkával.

znovuobživlá

1. června 2010 v 9:40 | Bylinka :) |  ● Střípky každodenních nevšedností
Jak rychle utekly ony tři měsíce, kdy jsem byla v blogovém světě považována za nezvěstnou!

Můžu se pochlubit, že minulým týdnem jsem ukončila nejzběsileji utíkající školní rok mojeho života a uspěla před maturitní komisí. Ať se člověk na začátku prváku směje jak chce výrokům typu "ani se nenadechnete a už bude před vámi maturita", až po vítězném boji si uvědomí, jak neskutečně se mýlil.:)