Leden 2010

... volejbal, kluci a vysokoškoláci jsou stejně nejlepší!:)

31. ledna 2010 v 20:00 | Bylinka :) |  ● Střípky každodenních nevšedností
Musím přiznat, že jednou z aktivit, která mi zaručeně pokaždé zvedne náladu o 100%, je volejbal. Ten, kdo mě v poslední době potká a má tu smůlu a dá se se mnou řeči, musí poslouchat samé ódy a postřehy mojí volejbalové kariéry:) Doteď jsem chodila hrát (když nepočítám gymplácké tělocviky, kde stojí volejbal za velké kulové!) dvakrát týdně, ale od tohohle týdne se moje volejbalová aktivita zvýšila o další dvouhodinu:)

Kamarád s kamarádkou totiž vynaložili obrovské úsilí a zorganizovali pravidelný co-dvou-týdenní volejbal:) Včera jsem se účastnila poprvé a ještě teď doznívá moje nadšení, čehož můžete být nyní svědky:) Sešlo se nás přesně 12 a ta úroveň, konečně pravý volejbal! (musím zmínit, že moji nesebevědomou volejbalovou dušičku nekonečně potěšilo, když se mě jeden z vynikajících přítomných volejbalistů optal, jestli nehraju závodně:)) Když už jsme u toho, vždycky jsem litovala toho, že jsem nezačla hrát závodně, ale na druhou stranu - když se rozhlídnu kolem, naprostá většina závodních volejbalistů, které znám, si neustálým trénováním volejbal naprosto zprotivila. Takže role šťastného amatéra mi víc než vyhovuje:)

Chvilky upřímného dojetí k nezaplacení:)

23. ledna 2010 v 22:06 | Bylinka :) |  ● Střípky každodenních nevšedností
Bylinko, piš, piš. Jak je jen možné, že nejsem schopná vykouzlit ze své mysli počáteční slůvka článku? To blogové mlčení mi zřejmě neprospívá:)