Směju se a užívám si prázdnin plnými doušky, kdo má víc? (:

4. července 2009 v 21:43 | Bylinka :) |  ● Střípky každodenních nevšedností
Prázdniny ve znamení brigády, setkání s přáteli, které už jsem dlouho neviděla a taky nějaký ten sport - nemám si na co stěžovat, a to je teprve 4. červenec! :)


Ve středu mi začla brigáda, kde budu zřejmě celý červenec a dále pak podle vlastní chuti či nechuti :) Opět jsem se nechala upsat k práci v potravinách - moje staré známé krájení salámů, doplňování zboží a pečení pečivových polotovarů - ach, ta vůně! :) Jsem za brigádu moc ráda, každý ji totiž letos nesehnal a já jsem se nemusela vůbec starat, sami se mi ozvali :)) Chtěla bych si vydělat na novou kytaru, tak uvidím, jestli seskupím tolik penízků :)

A rovněž ve středu jsem podnikla setkání s kamarádkou, kterou jsem neviděla věky! Před dvěma lety na zájezdu se sborem do Dánska se z nás stala nerozlučná dvojka, ale tak trochu nás oddělila Katčina loňská příprava na maturitu a její první rok studia v Olomouci..


Ale rozhodly jsme se sejít a slepit staré přátelství. Abych řekla pravdu, měla jsem z toho setkání trochu obavy - bála jsem se, že Katka za ty dva roky dospěla a nebude už tak úžasně trhlá a pro každou kravinu, jako bývala. Mýlila jsem se. K mému potěšení se vůbec tímhle směrem nezměnila, naopak! Byl to skvělý večer, nasmála jsem se tak, jako už dlouho ne a naplánovaly jsme spoustu dalších společných akcí na prázdniny, už teď se těším! Tak dokonale spontánní chování si nemůžu před každým z mých přátel dovolit :)) Jo a abych nezapomněla, je první osůbkou, která ze mě nenásilně vytáhla moje myšlenky a pocity z posledních dní - a zároveň mě dokázala nekonečně moc povzbudit a nadopovat hektolitry optimismu a chuti jít si odhodlaně za svým :))


A nakonec, pro toho, kdo dočetl až sem, chci zmínit dnešní volejbalový turnaj, na který jsem se hodně těšila.. Na poslední chvíli se nám všechno zkomplikovalo a sháněli jsme šestého člena týmu. Sehnali jsme :) A umístili jsme se osmí. Z osmi! :D Nehráli jsme až tak špatně, chvílemi se nám hodně dařilo. Ale co je pro mě nejdůležitější, skvěle jsme si to užili, na hřišti se konaly exploze smíchu, a tak to má být :)) Nechtěla jsem svůj tým zradit, dostala jsem nabídku být šestým členem volejbalově mnohem zdatnějšího týmu - ale proč? Byla bych tam beztak nejhorší a kazila jim to, se mnou by se neumístili na onom krásném druhém místě :)) To říkám zcela upřímně a bez zbytečné skromnosti. Jako fanynka jsem se ve finálovém klání cítila přeci jen líp :)


Na závěr foto našeho úžasně barvičkového Trapas teamu :))
 


Anketa

Jestli jsi tady byl/a, usměj se :-)

:-)

Komentáře

1 Alenka | Web | 4. července 2009 v 21:57 | Reagovat

Evi, Ty sršíš takovým množstvím optimismu, že to snad ani možné není! :) Jen tak dál, vždyť prázdniny jsou ještě v začátcích! :))

Mimochodem, dlouhé komentáře mám třeba jako obsáhlé dopisy ráda, takže komentář od Tebe mě mile potěšil :) Co se týká toho vysvědčení, tak bylo krásné a já Ti k němu gratuluji! :) Přeci o jednu nebo dvě dvojky více, na tom už nesejde, ne? ;) Přiznávám, že i já mohla být letos lepší (alespoň tedy rodiče si to myslí), mohla jsem ve škole opravdu pracovat, jenže... když Ty to sama dobře znáš - jak se sejde víc skvělých akcí najednou, pak člověk odkládá školu na druhou kolej, aby se zásobil spoustou báječných a hlavně NEZAPOMENUTELNÝCH zážitků se svými nejbližšími :) U mě šlo o víkendové zájezdy s turisty, např. do Česko-Saského Švýcarska, kde to bylo úžasné, a už nyní se nemohu dočkat, až příští týden vyrazíme k přátelům sousedům do jejich Slovenského ráje. :) ... Kdyžtak mi promiň, že jsem se také rozepsala, nechala jsem se nějak unést Tvým úsměvem, který doplul až sem ke mně :) Měj se nádherně! :)

2 Eliška | E-mail | Web | 4. července 2009 v 22:05 | Reagovat

Pokaždé, když sem zavítám, máš tu nový a optimistický článek. Jak to jen děláš? :-) Netvrdím, že jsem pesimista, ale zrovna u psaní článků na blog většinou optimismem nesrším. Jak tuhle chvíli vystihneš? To není fér, že mě se stále vyhýbá :-)

Obnovovat stará přátelství je skvělé a jsem ráda, že tobě to s kamarádkou tak skvěle vyšlo :-)

Měj se krásně a užij si prázdniny, i když brigádničíš :-)

3 Slečna X | Web | 5. července 2009 v 15:43 | Reagovat

Jou Evi to je super, že si užíváš! Já jsem se ten první týden spíš tak nudila, ale včerejším odpolednem mi začly perfektní prázdniny a doufám, že to bude už jen lepší a lepší. Mám naplánované nějaké ty akce, které snad vyjdou, za 10 dní jedu do Londýna, tam se určitě nudit nebudu;) a ták. A to vůbec neva že jste nevyhráli, hlavní je, že byla sranda ni?;) Měj se prázdninově.:)

4 Zuzka | Web | 6. července 2009 v 17:18 | Reagovat

To je skvělý:)) jsem ráda, že si takhle užíváš a že tvoje kamarádka nestratila takový smysl pro humor, který měla předtím :-) Snad vám vyjdou další plánované akcičky:-) Držím palce, aby jsi našetřila penízky na novou kytaru! Měj se hezky:)

5 Helianthi | Web | 7. července 2009 v 22:36 | Reagovat

jé ty jsi krásně optimisticky nabitá, už se na tebe těším takže ve čtvrtek? ostrava plná barev a ty taky určitě nebudeš černobílá. A otázka na závěr jezdíš každý den domů nebo přespáváš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.