Prosinec 2008

Neprázdninuju. Salámuju. A skrbličím.

30. prosince 2008 v 19:29 | Bylinka :) |  ● Střípky každodenních nevšedností
Neprázdninuju. Žiju krájením salámů a sýrů a spánkem. Zabydlela se u mě jakási extrémně veselá nálada, která se mě drží zuby nehty a i přes výkyvy nálad lidí okolo zůstává neměnná a nepošramocená :)

Tohle jsou doopravdy vánoční prázdniny zcela naruby! Ani v nejmenším se neopakuje každoroční stereotyp - sezení u pohádek, ládování se cukrovím a nicnedělání. A taky to vánoční bláto letos nahradil sníh a mráz. Nevím o jediném dni prázdnin, který bych prolenošila!

A co z toho všeho plyne? Budu strááášně moc bohatá!
Myslím, že každý, kdo někdy brigádničil, zná ten pocit skrbličení, když se rozhoduje nad nejvhodnější investicí svého jmění - zachází s ním mnohem opatrněji a rozvážněji, než s penězi, kterých se zmocní bez vlastního přičinění. Ale co, času na přemítání mám ještě spoustu, na účet přilítnou tyto cifry až v půli ledna!

A nakonec bych Vám všem, které už nestihnu v tomto stařičkém roce naživo potkat, chtěla popřát krásný nový rok! :) Ze silvestrovských nabídek u mě asi nakonec zvítězí ta nejobyčejnější a nejnečekanější. Myslím si, že zítra o půl třetí nasednu na autobus a pofrčím tam, kde je mi nejkrásněji! I když, kdo ví:)
:)

Lidé na Broadwayi

10. prosince 2008 v 16:39 | Bylinka :) |  ● Za neznámými krásami
A je tu druhé pokračování broadwayské části Amerického seriálu zaměřené na lidi zachycené fotoaparátem na této světoznámé ulici :)

Broadway ve dne

7. prosince 2008 v 20:30 | Bylinka :) |  ● Za neznámými krásami
Helou :-)
zdraví Vás po dlouhé době americká cestovatelka, a tentokráte Vás zve na obrázkovou prohlídku po nejznámější ulici světa :)

Horor O dvou šípkových Růženkách

2. prosince 2008 v 19:30 | Bylinka :)
Dnes Vám povyprávím hororovou pohádku, tak se hezky usaďte, a usuďte, zda máte dost silnou povahu na to pokračovat ve čtení. To proto, abyste se potom nebudili s oroseným čelem ze spaní a nesvalovali vinu na mě :P

Přišla jsem dnes domů, normální den, jako každý jiný snad až na dvojnásobnou porci návštěvy zubařů. Vždycky mě ve dveřích vítá naše čtyřnohé chlupaté zlatíčko, ale tentokrát tomu tak nebylo. Jak podivné a neobvyklé, první věc, která mě zarazila. Když jsem vyběhla schodiště, uvítaly mě otevřené dveře do našeho bytu. "Tati?" Nic. "Mami?" Nic. Tak kdo otevřel ty dveře?! A kde je pes?!!